facebook

Pistolety lakiernicze

Walcom
PistoletyLakiernicze24.pl Pistolet Lakierniczy GENESI GEO ZALOGUJ do Strefy Klienta

Produkty

Pistolet Lakierniczy GENESI GEO

Producent
Produkt dostępny
1850.00 PLN

Opis produktu:

Jest najchętniej kupowanym przez profesjonalistów słuzy im od ponad 10 lat i jest obecnie najbardziej wydajnym i najnowoćześniejszym pistoletem na rynku.
Naszym zdaniem lepiej zaiwestować w ten model pistoletu niż płacić więcej innemu producentowi wyłacznie za marke gdyż ten model to najwyższa klasa i spełni oczekiwania każdego uzytkownika.

Pistolet producenta z Włoch, gwarantuje wysoka wydajność przy aplikacji (w granicach 70% potwierdzone badaniami przez komisje badawczą) każdego rodzaju lakieru i jest stosowany do aplikacji lakierów: wodnych, rozcieńczalnikowych oraz wszystkich lakierów bezbarwnych i bazowych czy akrylowych

Jego zastosowanie znalazło uznanie w sektorach przemysłowych, drzewnych oraz w branży samochodowej.System natrysku GEO stworzony przez producentów pozwala w pełni wykorzystać parametry nowej 12 otworowej dyszy.

Jego zaletami jest małe zapotrzebowanie na powietrzę i odporność na silne rozpuszczalniki. Pistolet spełnia standardy ekologiczne(SCAQMD) Nie ma sobie równych. Jest to pistolet wysokociśnieniowy natomiast w małym stopniu odbiega od niskociśnieniowych HVLP.

Gwarancja jest udzielana przez producenta na okres 12 mięsicy.

Produkt pakowany w specjalistycznej walizce wraz z kluczem do tego zestaw naprawczy, sitka i oliwka oraz szczotka do czyszczenia.

Dane techniczne:
Dysza do wyboru: 1,3
Nowa 12 otworowa dysza
Ciśnienie robocze: 2.0 do 2.5 bara
Zużycie powietrza: 250 l/min.
Konstrukcja: chromowane kute aluminium
Zbiornik POM 680 cc
Waga : 810 g
zalecana odlegóść od malowanego elementu od 15-20 cm *

Istnieje mozliwość dokupienia zbiorników do pistoletu oraz zestawu naprawczego(dysze i iglica)


Dodaj opinię

Copyright © PistoletyLakiernicze24.pl || Wykonanie Strony internetowe Zakopane "U Ciwersa"